
Брелоки-брелок зброя коряк Kar98k Mauser реквізит 12 см pubg Seuno Рембо
118 ₴
- В наявності 3 од.
- Код: GS-805
+380 (67) 776-66-76
ГеоргійУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
- Металевий брелок Коряка.
- Весістий 12 см завдовжки з яскравим гравіюванням.
- Чудово схожий на дрібну копію легендарної зброї.
- Прекрасно поєднується з рюкзаками та ранцями.
Під час замовлення від 3 брелоків на сайті — ви отримуєте 1 подарунок PUBG із ймовірністю виграти:
- Брелок: флешка/ граната/смок/фаерган: 2.5%
- Додаткова пара тригерів: 5%
- Брелок: шолом/ сковорода: 15%
- Брелок: рюкзак/ бронежилет 20%
- Брелок: снайперка 27.5%
- Брелок: автомат 30%
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seuno |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 120 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал | Метал |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Товщина | 4 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 тижні |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип паковання | Box |
| Форма | зброя |
- Ціна: 118 ₴

