
Брелоки-брелок шолом 3 рівень подарунковий бокс pubg Seuno
78 ₴
- В наявності
- Код: NY-125
+380 (67) 776-66-76
ГеоргійУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Додаткові переваги:
-
- Металевий брелок.
-
- 3 см завдовжки.
-
- Чудово схожий на дрібну пов'язку класичного шолома ПУБГ.
-
- Прекрасно поєднується з рюкзаками, ключами та ранцями.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seuno |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 40 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал | Метал |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 20 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма | шолом |
| Тип паковання | Box |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Гарантія | 2 тижні |
- Ціна: 78 ₴

