
Подарунковий набір малюк Йода підвіска на ялинку зі Зоряних Війн Мандалорець Seuno v22 використовує силу Червоний
348 ₴
- Немає в наявності
- Код: NY-677-G
+380 (67) 776-66-76
Георгійповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Seuno |
| Країна виробник | Китай |
| Вага виробу | 50 г |
| Довжина | 6 см |
| Додаткові елементи декору | Ялинкові іграшки |
| Матеріал | ПВХ |
| Тип | Іграшки на ялинку |
| Товщина виробу | 15 мм |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 6 мм |
| Глибина | 4 |
| Діаметр | 4 мм |
| Ширина | 1.5 |
- Ціна: 348 ₴

