
Велосипед гірський + багато комплектуючих спортивний міськийtrinx m600 pro expert 29"
12 444 ₴
- Під замовлення
- Код: велосипед
Відправка з 17 квітня 2026+380 (67) 776-66-76
ГеоргійУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trinx |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 15.1 кг |
| Вікова група | З 12 років |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Рік випуску | 2020 |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Задні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 24 |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Максимальна вага | 150 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Перемикання швидкостей | Ручне |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 19" |
| Зріст велосипедиста | 160-175 |
| Стан | Вживані |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Хід вилки | 100 мм |
| Колір | Синій |
| Додаткові характеристики | |
| Багажник | Ні |
| Дзвінок | Ні |
| Крила | Так |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Наявність насоса | Входить до комплекту |
| Педали | Платформні |
| Підніжка | Так |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Регулювання жорсткості вилки | Так |
| Регулювання жорсткості заднього амортизатора | Ні |
| Регулювання підйому керма | Ні |
| Регульований винос керма | Ні |
| Кермо | Прямий |
- Ціна: 12 444 ₴




