
Розумний нашийник міні gps трекер водонепроникний SIM для тварин Seuno RF-V47 нашийник для собак і кішок маячок
1 448 ₴
- Немає в наявності
- Код: GS-437
+380 (67) 776-66-76
Георгійповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seuno |
| Країна виробник | Китай |
| Алгоритм збору координат | За інтервалом дистанції, За тимчасовим інтервалом |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | mini USB |
| Кількість каналів зв'язку | 4 |
| Повірка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип GPS-приймача | GPS-трекер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.03 кг |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Харчування | |
| Вбудована АКБ | Так |
| Ємність вбудованої АКБ | 600 мАг |
| Кількість батарейок | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 5 В |
| Живлення | Спеціальний акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 448 ₴






