
Брелоки-брелок парашут рюкзак ранець реквізит 6 см pubg Seuno
118 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: GS-416
+380 (67) 776-66-76
ГеоргійУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seuno |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 60 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал | Метал |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 тижні |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип паковання | Box |
| Форма | рюкзак |
- Ціна: 118 ₴

