Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seuno |
| Країна виробник | Японія |
| Висота | 42 мм |
| Глибина | 52 мм |
| Декоративне оформлення | Гравірування, Розпис, Різьба |
| Кількість мелодій | 1 |
| Матеріал | Дерево |
| Музична скринька | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Бордовий |
| Ширина | 64 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | кубічна |
- Ціна: 348 ₴



