Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seuno |
| Країна виробник | Японія |
| Висота | 90 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Декоративне оформлення | Гравірування, Розпис, Різьба |
| Кількість мелодій | 1 |
| Матеріал | Дерево |
| Музична скринька | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Рояль |
- Ціна: 819 ₴







