
Брелоки брелок M416 брелоки зброї гвинтівок топова мка м416 6 см pubg автомат пубг пабг seuno
75 ₴
- Немає в наявності
- Код: GS-142
+380 (67) 776-66-76
Георгійповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Додаткові переваги:
-
- Металевий брелок.
-
- Весістий 6 см завдовжки з яскравим гравіюванням і обвісами.
-
- Чудово схожий на дрібну копію старовинної зброї.
-
- Прекрасно поєднується з рюкзаками, ключами та ранцями.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seuno |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 60 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал | Метал |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2 мм |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 15 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма | зброя |
| Тип паковання | Box |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Гарантія | 2 тижні |
| Тип брелока | Для ключів |
- Ціна: 75 ₴


