Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rootless |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 450 мм |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Синій |
| Ширина | 320 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1200 |
| Гарантія | 2 тижні |
| Глибина | 120 |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Категорія | Унісекс |
| Кількість відділень | 6-10 |
| Кріплення на візок | Немає |
| Матеріал | Шкіра + текстиль |
| Модель сумки | Сумка-рюкзак |
| Призначення | Для туризму |
| Стать | Унісекс |
| Сегмент | Преміум |
| Подія | Вечірка |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Страхувальний ремінець | Немає |
| Тип | Рюкзак |
| Характеристики | Материал: Канва+шкіра (crazy horse). Габарити: 45*32*13 см. 1.2 кг. |
- Ціна: 1 955 ₴






