
Чоловіча сумка-портфель зі шкіри та канви водонепроникна ручна робота Ташка ROOTLESS
948 ₴
- Немає в наявності
- Код: GS-217
+380 (67) 776-66-76
Георгійповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rootless |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1000 г |
| Висота | 310 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 460 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 тижні |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Категорія | Для чоловіків |
| Кількість відділень | 6-10 |
| Кріплення на візок | Немає |
| Матеріал | Шкіра + текстиль |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Страхувальний ремінець | Немає |
- Ціна: 948 ₴








