
Женская сумка-рюкзак из водоотталкивающей ткани и кожи ручной работы Марія Іванівна ROOTLESS
934 ₴
- Немає в наявності
- Код: GS-222
+380 (67) 776-66-76
Георгійповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rootless |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 450 мм |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 310 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1000 |
| Гарантія | 2 тижні |
| Глибина | 130 |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 5 |
| Кріплення на візок | Немає |
| Матеріал | Шкіра + текстиль |
| Стать | Жіночий |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Страхувальний ремінець | Немає |
| Тип | Рюкзак |
- Ціна: 934 ₴










