Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rootless |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Кінська шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Велюр |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Торба |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 тижні |
| Матеріал | Шкіра + текстиль |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Форма | шопер |
- Ціна: 848 ₴



