
Розумний нашийник міні gps трекер водонепроникний SIM для тварин Seuno F9 нашийник для собак і кішок маячок
1 088 ₴
- Немає в наявності
- Код: GS-560
+380 (67) 776-66-76
Георгійповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис:
- Колір: білий, чорний
- Ємність акумулятора: 500 мА·год
- Додаткові функції: позиціювання, перегляд історії переміщень, водонепроникність IP67
- Дод. назва продукту: GPS-локатор для хатніх тварин, пристрій для відстеження хатніх тварин, пристрій для захисту від втрати.
- Сенсорний екран: немає
- Розмір зовнішнього вигляду: 49 мм * 46 мм * 20 мм
- Режим роботи: кнопковий Тип
- Модель: F9
- Вага виробу: 24,5 г
- Матеріал: АБС + ПВХ
- Примінна Платформа: IOS / android
- Застосовні об'єкти: хатні тварини
- Камера: немає
- Відстань бездротового зв'язку: 10 м або вище
- Чутливість GPS:(-157дб)
- Точність GPS: 5-20 м
- LBS точність: 100-1000 м
- Точність Wi-Fi: 10-50 м
- Режим за замовчуванням: завантажується один раз на 1 годину, час роботи 4-5 днів
- Стандартний режим: завантажується один раз на 30 секунд, час роботи 12-15 годин
- Робоча температура: від -20 °C до +55 °C
- Акумулятор: полімерний 500 мА·год
- Матеріал: АБС + ПВХ
Комплектація:
- Трекер
- Нашийник
- Шнур зарядний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seuno |
| Країна виробник | Китай |
| Алгоритм збору координат | За інтервалом дистанції, За тимчасовим інтервалом |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | mini USB |
| Кількість каналів зв'язку | 4 |
| Повірка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип GPS-приймача | GPS-трекер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.025 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 49 мм |
| Ширина | 46 мм |
| Харчування | |
| Вбудована АКБ | Так |
| Кількість батарейок | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 5 В |
| Живлення | Спеціальний акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 088 ₴








