
Музична скринька дерев'яна з мелодією з днем народження
248 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: GS-874
+380 (67) 776-66-76
ГеоргійУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис:
- Портативна дерев'яна заводна музична скринька стане чудовим подарунком для себе або близьких.
- Має дерев'яний дизайн. Різновид дерева — клений. На дереві яскраве гравіювання ручної роботи.
- У дерев'яну скриньку вбудований високоякісний японський механізм Sankyo, який видає вишукане звучання мелодії відомої музики.
- Відтворює ритм 18 нот.
- Для скриньки не потрібна батарея або зарядка. Інструмент повністю механічний.
Характеристики:
- Коливальна система: Yunsheng.
- Механізму: Sankyo — Японія.
- Розмір музичної коробки: приблизно 6,4*5,2*4,2 см.
- Матеріал: клен.
- Вітрозахист.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seuno |
| Країна виробник | Японія |
| Матеріал | Дерево |
| Декоративне оформлення | Гравірування, Розпис, Різьба |
| Музична скринька | Так |
| Колір | Бордовий |
| Кількість мелодій | 1 |
| Ширина | 64 мм |
| Висота | 42 мм |
| Глибина | 52 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма | кубічна |
- Ціна: 248 ₴

