Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 18 В |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм | 2400 мА |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Ємність акумулятору | 30000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB, Від мережі |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір перехідників | Ні |
| Особливості | Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка |
| Роз'єми | micro USB |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 640 г |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 1 998 ₴




