
Іграшка малюк Йода підвіска на ялинку зі Зоряних Війн Грогу Мандалорець Seuno v33 заморозив черв'ячка
348 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: GS-678
+380 (67) 776-66-76
ГеоргійУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Seuno |
| Країна виробник | Китай |
| Вага виробу | 50 г |
| Висота | 6 см |
| Глибина | 4 см |
| Діаметр | 4 см |
| Довжина | 6 см |
| Додаткові елементи декору | Ялинкові іграшки |
| Матеріал | ПВХ |
| Тип | Іграшки на ялинку |
| Товщина виробу | 15 мм |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 1.5 см |
- Ціна: 348 ₴

