Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seuno |
| Країна виробник | Китай |
| Розміри | |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 65 мм |
| Діаметр | 65 мм |
| Кількість у наборі | 29 шт |
| Тип | Наклейка |
| Колір | Яскраві з арт. — дизайном наклейки |
- Ціна: 128 ₴






