Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seuno |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 70 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал | Метал |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Товщина | 3 мм |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 тижні |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип паковання | Box |
- Ціна: 118 ₴




