
Поворотна IP камера відеоспостереження робот няня з датчиком руху та нічним баченням Wi-Fi 720P HD
1 988 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: GS-339
+380 (67) 776-66-76
ГеоргійУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Seuno |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 12.5 м |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | Програмне |
| Застосування | Внутрішня |
| Роздільна здатність (Мп) | 1.3 |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Висота | 145 мм |
| Довжина | 145 мм |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP47 |
| Напруга | 5 В |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Ширина | 105 мм |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 тижні |
| Живлення | USB |
| Форм-фактор | Робот |
- Ціна: 1 988 ₴








