Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seuno |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 120 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал | Метал |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Товщина | 4 мм |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 тижні |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип паковання | Box |
| Форма | зброя |
- Ціна: 118 ₴


