
Розумний нашийник міні gps трекер водонепроникний SIM для тварин Seuno Z8 нашийник для собак і кішок маячок чип
748 ₴
- Немає в наявності
- Код: GS-77
+380 (67) 776-66-76
Георгійповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seuno |
| Країна виробник | Китай |
| Алгоритм збору координат | За інтервалом дистанції, За тимчасовим інтервалом |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP64 |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | mini USB |
| Кількість каналів зв'язку | 4 |
| Повірка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип GPS-приймача | GPS-трекер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.135 кг |
| Висота | 18.6 мм |
| Довжина | 65.5 мм |
| Ширина | 36.9 мм |
| Харчування | |
| Вбудована АКБ | Так |
| Ємність вбудованої АКБ | 500 мАг |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 500 |
| Живлення | USB |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір | чорний + жовтий |
- Ціна: 748 ₴








