Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Seuno |
| Країна виробник | Китай |
| Перемикання режимів "День/ніч" | Програмне |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Загальні | |
| Вага | 35 г |
| Довжина | 141 мм |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP47 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 тижні |
- Ціна: 699 ₴










