
GPS Трекер міні SIM Seuno Osmewy GT020 з прослуховуванням GSM/GPRS маячок чіп локатор WiFi LBS AGPS
899 ₴
- Немає в наявності
- Код: GS-469
+380 (67) 776-66-76
Георгійповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Технические характеристики изделия
Модель: GT020
Режим положения: GPS + BDS + LBS
Частота GSM: 850/900/1800/1900 МГц
GPRS: Class12
Точность позиционирования GPS: 5 ~ 15 метров
Чувствительность GPS: Отслеживание: -165dBm; Захват: -148dBm
Температура рабочей среды: -20 + 70 градусов
Влажность рабочей среды: 5%-95% относительной влажности
История трекинга: за 6 месяцев
Размер: 71*52*31 мм;
Вес: 125 г;
Встроенный аккумулятор 4600 мАч
Основні функції
1. Позиціонування в реальному часі
2. Історія переміщень
3. Геозона
4. Моніторинг голоси
5. Вібраційні сигнали
6. Сигнал тривоги
7. Підтримка Мікрофону
8. Групове керування
Посилка включає в себе:
1 x gps локатор
Зарядний кабель-1 шт.;
Керівництво користувача (1 шт.)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seuno |
| Країна виробник | Китай |
| Алгоритм збору координат | За інтервалом дистанції, За тимчасовим інтервалом |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | mini USB |
| Кількість каналів зв'язку | 4 |
| Корпус з магнітами | Так |
| Повірка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип GPS-приймача | GPS-трекер |
| Харчування | |
| Вбудована АКБ | Так |
| Ємність вбудованої АКБ | 500 мАг |
| Кількість батарейок | 1 шт. |
| Живлення | Спеціальний акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 4 мм |
| Довжина | 2 мм |
| Ширина | 1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 899 ₴



